Skúsenosti klientov

Skúsenosti klientov s MEDIDIET

UPOZORNENIE

Každý klient dosiahne iný výsledok. Vyššie spomenuté referencie sú iba popisom skutočnosti, ako naši klienti zredukovali hmotnosť a aké výsledky dosiahli, no nemusia byť výsledky rovnaké aj vo Vašom prípade. Preto je chudnutie prostredníctvom MEDIDIET realizované v špecializovanom centre pod odborným dohľadom skúseného terapeuta, aby sa zabezpečili maximálne výsledky a postupný prechod k zdravému spôsobu života. Našim cieľom je nielen redukcia hmotnosti, ale aj zmena stravovania a životného štýlu. 

JANKA K. / BANSKÁ BYSTRICA

  • Mesiacov 6
  • Redukcia 15 kg
  • Cieľová hmotnosť 68 kg

Volám sa Janka, mám 42 rokov a som veľmi spokojná, že som si konečne našla účinný spôsob ako schudnúť nadbytočné kilá, ktoré ma trápili. V programe Medidiet sa mi podarilo schudnúť 15 kg za 6 mesiacov, naučila som sa raňajkovať a stále mi vyhovujú proteínové sladké raňajky. Cítim sa veľmi dobre.

ALENKA O. / ŽIAR NAD HRONOM

  • Mesiacov 12
  • Redukcia 34 kg
  • Cieľová hmotnosť 93 kg

Pred 5 rokmi som mala vážne zdravotné problémy. Absolvovala som operáciu kolena, po ktorej som mala vážne komplikácie čo sa odzrkadlilo na znížení mojich pohybových schopností a stresom. Postupne mi začala stúpať váha. Snažila som sa zdravo žiť, zo stravy som vylúčila pečivo, sladké jedlá, preferovala som varenú stravu. Podľa možností som sa snažila chodiť do fitka. Podarilo sa mi schudnúť 12 kg, no zrazu sa váha zastavila. Aj napriek tomu som sa cítila menejcenne a zakomplexovane. V januári 2014 som začala redukovať s pomocou programu Medidiet, schudla som 34 kg, nebola som hladná, sladkosti mi tiež nechýbali. Dnes je zo mňa iná žena, totálne sa mi zmenil pohľad na seba samú som sebavedomejšia, vrátil sa mi úsmev na tvár, proste nový život. Dôležité pre mňa je aj to, že sa aj zdravotne cítim oveľa lepšie. Naďalej chodím do poradne na kontroly, čo mi pomáha udržiavať dosiahnutú hmotnosť, dokonca ešte stále po kile chudnem